Deprecated: Non-static method JSite::getMenu() should not be called statically in /homepages/3/d702743627/htdocs/eurovisiondream.com/templates/gk_game/lib/framework/helper.layout.php on line 199

Deprecated: Non-static method JApplication::getMenu() should not be called statically in /homepages/3/d702743627/htdocs/eurovisiondream.com/includes/application.php on line 536

Putin, Eurovision hakkında Konuştu

Rate this item
(0 votes)

Rusya devlet başkanı Vladimir Putin bu hafta Eurovision’la ilgili bir röportaj verdi. Bildiğiniz gibi, Rusya’nın başkenti Moskova 2009 yılındaki Eurovision’a ev sahipliği yapmıştı.

Putin, bu sene Ukrayna tarafından yapılan Eurovision’un çok da etkileyici olmadığını belirtti. Ayrıca, Julia Samoylova’nın durumundan sonra verilen yarışmadan çekilme kararından hiçbir pişmanlığı olmadığını da sözlerine ekledi. Putin’e göre Kiev, bu tarz büyük organizasyonları düzenleyecek kadar iyi değil.

Ayrıca, bu sene Ukrayna’ya Eurovision için girişi yasaklanan Julia Samoylova’nın Eurovision haftası Kırım’a gittiği ve burada Zafer Günü adı altında yapılan etkinliklerde sahne aldığı da biliniyor.

Bu seneki yasağa rağmen, Julia Samoylova’nın ülkesini Eurovision’da temsil etme hakkı devam ediyor. Rusya devlet kanalı Channel 1 daha önceden Julia Samoylova’nın Eurovision 2018’da Rusya’yı temsil edeceğini duyurmuştu. Julia Samoylova’yı performansını sergilerken Lizbon’da görmeye çok yakınız.

Siz bu haberler hakkında neler düşünüyorsunuz? Julia Samoylova’nın seneye Eurovision’a katılımını destekliyor musunuz?

Leave a comment

Make sure you enter the (*) required information where indicated. HTML code is not allowed.

Log in or create an account