Deprecated: Non-static method JSite::getMenu() should not be called statically in /homepages/3/d702743627/htdocs/eurovisiondream.com/templates/gk_game/lib/framework/helper.layout.php on line 199

Deprecated: Non-static method JApplication::getMenu() should not be called statically in /homepages/3/d702743627/htdocs/eurovisiondream.com/includes/application.php on line 536

Fransa Ulusal Final Mi Düzenleyecek?

Rate this item
(0 votes)

Bu yıl Fransa'yı Eurovision'da "Requiem" şarkısı ile Alma temsil etmiş, saygı duyulacak bir performansla ülkesini skor tablosunun sol tarafında bitirmesini sağlamış ve 12.olmuştu.

Geçen yıl Amir'in büyük fark yaratarak 6.olmasının ardından Alma bu sene hayal kırıklığı yaşadığını belirtmişti. Halk oylamasında 10.en yüksek puanı alan Alma, ne yazık ki jüriler tarafından 19.sıraya koyulmuştu.

2018 içinse, Fransa kanalı France 2 seçim süreci için yeni fikirler tartışmaya başladı. 2018'de ulusal final düzenleyebileceklerini söyleyen kanal yetkilileri, 2016 ve 2017'deki başarılı sonuçların ardından Fransa halkını tekrar gururlandırmak istiyor.

Eğer gerçekleşirse, ulusal finalin adının "Mission Eurovision" olması planlanıyor ve 1 ay süreceği öngörülüyor. Tabiki bu haberlerin şuan için bir gerçeklik payı olup olmadığını bilmiyoruz, neler olacağını zaman gösterecek.

Siz bu haber hakkında ne düşünüyorsunuz? Sizce Fransa ulusal final düzenlemeli mi yoksa şarkıcısını görevlendirme yöntemiyle seçmeye devam mı etmeli?

Leave a comment

Make sure you enter the (*) required information where indicated. HTML code is not allowed.

Log in or create an account