Deprecated: Non-static method JSite::getMenu() should not be called statically in /homepages/3/d702743627/htdocs/eurovisiondream.com/templates/gk_game/lib/framework/helper.layout.php on line 199

Deprecated: Non-static method JApplication::getMenu() should not be called statically in /homepages/3/d702743627/htdocs/eurovisiondream.com/includes/application.php on line 536

Alain Clark, Eurovision'la İlgili Konuştu

Rate this item
(0 votes)

Bu yıl üç kız kardeşten oluşan OG3NE grubu Hollanda'yı "Lights and Shadows" şarkılarıyla temsil etmiş ve 11.olmuşlardı. Bu gelişmelerin ardından, bazı dedikodular şimdiden çıkmaya başladı. Hollandalı şarkıcı Alain Clark, Eurovision'la ilgili bazı açıklamalarda bulundu.

nu.nl adlı siteye verdiği röportajda Eurovision için her zaman uygun olduğunu söyleyen Clark, önceliğinin şu an albümünde olduğunu ancak katılmasının istenmesi durumunda, Eurovision'a katılacabileceğini belirtti.

Hollanda kanalı AVROTROS'un hangi seçim türünü uygulayacağını bilmiyoruz. Ancak seçimin kanal tarafından yapılması olası görünüyor. Geçtiğimiz yıllarda Hollanda yayıncı kuruluşu, şarkıcıyı ve şarkıyı kendileri seçerek başarılı sonuçlar elde etmeyi başarmıştı.

Ünlü şarkıcı Clark'ın en ünlü şarkısı, babası Dane Clarke'la düet yaptığı "Father & Friend" şarkısı:

Bu, Clark'ın ismini Eurovision'la ilgili haberlerde ilk görüşümüz değil. Daha önce 2015 yılında potansiyel sanatçılardan biri olduğu öne sürülmüş; fakat kanal AVROTROS tarafından seçilmemişti. O yıl Hollanda'yı "Walk Along" şarkısıyla Trintje Oosterhuis temsil etmiş ve finale yükselememişti.

Ayrıca Clark, bu yıl OG3NE ile ortak çalışmış, şarkının söz yazarlığı kısmında gruba yardım etmişti.

Son 5 yılda Hollanda'nın en başarılı sonuçu 2014 yılında The Common Linnets ve şarkıları "Calm After The Storm" ile gelmişti. Grup yarışmayı Conchita Wurst'un ardından 2.sırada tamamlamıştı.

Siz ne düşünüyorsunuz? Sizce Hollanda kanalı ulusal final düzenlemeli mi yoksa iç seçime devam mı etmeli?

Leave a comment

Make sure you enter the (*) required information where indicated. HTML code is not allowed.

Log in or create an account