Tarihe Göre Filtrelenen Öğeler Pazar, 07 May 2017

Alma Sorumuzu Cevapladı

Fransa temsilcisi Alma, ikinci provasından sonra katıldığı basın konferansında editörlerimizden Hüseyin'in sorusunu cevapladı.

S: Bu seneki Eurovision'da en yakın arkadaşın kim?

C: Sanırım Polonyalı Kasia Mos

Videoyu buradan izleyebilirsiniz:

Kiev'den daha fazla gelişme için takipte kalın.

Question to Alma

French representative Alma answered our editor Hüseyin's question in the press conferance which she attended after her second rehearsal.

Q: Who is your best friend in this years Eurovision?

A: I think Kasia Mos from Poland.

You can watch the video below:

Stay tune for more news from Kyiv.

Provalarda 8.Günün Sonu

Provalarda 8.günün sonuna geldik. Bugün Büyük Beşli ve ev sahibi Ukrayna 2.provalarını gerçekleştirdi. Ayrıca akşam üzeri kırmızı halı ve açılış seremonisi etkiniği Mariinsky Park'da yapılacak. Aşağıda EBU tarafından paylaşılan 30 saniyelik, kamera açılarını görebileceğiniz videoları izleyebilirsiniz:

Ukrayna (O.Torvald-Time)

İtalya (Francesco Gabbani-Occidentali’s Karma)

İspanya (Manel Navarro-Do It For Your Lover)

Almanya (Levina-Perfect Life)

Birleşik Krallık (Lucie Jones-Never Give Up On You)

Fransa (Alma-Requiem)

Gelişmeleri anında sizlere aktarmaya devam edeceğiz. Sitemizi takibe devam edin.

End of the Day-8 / Rehearsals

Big 5 and Ukraine did their second rehearsals today and before red carpet all rehearsals for today are over. You can watch below the 30 seconds snippets with TV angles which was shared by EBU:

Ukraine (O.Torvald-Time)

Italy (Francesco Gabbani-Occidentali’s Karma)

Spain (Manel Navarro-Do It For Your Lover)

Germany (Levina-Perfect Life)

United Kingdom (Lucie Jones-Never Give Up On You)

France (Alma-Requiem)

In the afternoon, red carpet and opening ceremony events will take place in Mariinsky Park. Stay tune.

Second Rehearsal Finished For Alma

Franch singer Alma did her second rehearsal. We can see her in a shiny dress, alone on stage with a dreamy Paris background. She sounded good, vocally on point. 

She will perform in the 2nd half of the grand final. What do you think about her show? Let us know.

alma

Stay tune. We will back with new updates?

United Kingdom Completed The Second Rehearsal

United Kingdom's Lucie Jones had her second rehearsal today. She sounded great, clean as a whistle. Vocally she was on point. She got huge applause from audience who watched her.

Also she picked the 2nd half in the grand final. We will see her 14 to 26 in the final.

lucie

Follow us for more.

Germany's Levina Completed Her Second Rehearsal

German representative Levina who is singing the "Perfect Life" completed her second rehearsal. 

She seemed calm, relaxed. She perform her song well and no rooms for mistake in her performance. Also, she will perform in the 2nd half of the Grand Final.

levina

Stay tune for more updates.

Manel Navarro Had His Second Rehearsal

Spanish representative Manel Navarro, did his second rehearsal this morning. We can hear that the "Do It For Your Lover" singer Navarro's voice is low today. We will see if he can do better next week.

Also they draw a lot of which half of the grand final they're going to perform. And Manel Navarro, has chosen the second half.

manel

Keep following us.

Francesco Gabbani Sorumuzu Yanıtladı

İtalya temsilcisi Francesco Gabbani, "Occidentali's Karma" adlı şarkısının ikinci provasının ardından basın konferansına katıldı. Basın konferansında, medya başkanımız Buğra Nalcı'nın sorduğu soruyu cevapladı.

S: Eurovision'u kazanırsan, İngilizce bir single veya albüm yapmayı düşünüyor musun?

C: İtalya'da "Magellano" adıyla yeni albümümü çıkarttım. Aynı albüm "Magellan" adıyla uluslararası olarak da satışa sunulacak. Şarkılar İtalyanca olacak.

Sorusunun sonunda medya başkanımız, Juventus fanı olarak bilinen Gabbani'ye "Forza Juve" dedi. Cevabın tamamını aşağıdaki videodan izleyebilirsiniz:

Kiev'den daha fazla gelişme için sitemizi takibe devam edin.

BİG 5 ve UKRAYNA DEĞERLENDİRMESİ

62. Eurovision Şarkı Yarışmasının 9. gününde finalde yarışacak olan büyük 5!li ülkeleri, İtalya, İspanya, Almanya, Birleşik Krallık, Fransa ve ev sahibi ülke Ukrayna 2. provalarını gerçekleştirdi. Eurovision haftası öncesi son günde yapılan provalar sonucu artık heyecan yükselmeye başladı. Bugünkü provalar ile birlikte 2. provalar tüm ülkeler için tamamlanmış oldu. Artı bundan sonra kostümlü provalar gerçekleştirilecek. Kostümlü provalar öncesi günün değerlendirmesini yapacak olursak; UKRAYNA; Ev sahibi ülke ulusal final performansına göre daha başarılı bir performans gösterdi. Fakat ev sahibi ülkeye olan ilgi oldukça düşük. Yarışma haftası boyunca ilgiler Bulgaristana yoğunlaşınca Ukarayna geri planda kaldı. Rusya'nın yarışmadan çekilmesi ile birlikte Rusya'ya gidecek oyların Ukrayna'ya değilde Bulgaristan'a gideceği söyleniyor. Dolayısıyla buda Ukrayna'nın şansını azaltıyor. Fakat Ukrayna rock grubu olması açısından rock severlerin oylarını ki özellikle iskandinav oylarını alabilirse iyi bir sonuçla yarışmayı tamamlayabilir. İTALYA; İtalya san remo festivalinden beri tüm eurovision hayranlarının favorisi olarak gösteriliyor. Buda Francesco'yu Kievde ilgi odağı haline getirdi. Öyleki bugünkü provalar ardından yapılan basın konferansından sonra arka taraftan çıkarak fanlarla resim çektirmedi. Buda fanlarda hayal kırıklığı yaşattı. Görünen oki şimdiden İtalya şampiyonluk havalarına kapılmış. Daha önceki senelerde bu tarz durumlar fanlar tarafından hoş karşılanmıyordu. İSPANYA ; ispanya temsilicisnin bugünkü provalarda sesinin kısık oldugu görüldü. Dün gece euroclubta yapılan wiwiblogs partisinde sahne alan Manel gayet başarılı bir performans göstermişti. Demekki parti sonrası yoruldu ve hastalandı. Genel olarak İspanya iyi bir sonuç alacak gibi gözükmüyor. ALMANYA; Günün 4. provasını gerçekleştiren almanya temsilcisi Levina başarılı bir performans sergiledi. Sahnede tek solist olarak yer alacak. Fakat yinede finalin son sıralarında yer alacak gibi duruyor. BİRLEŞİK KRALLIK : Günün 5. provasını Birleşik Krallık yaptı. Lucia gayet başarılı bir performans sergiledi. Şarkısı göze çarpıyor. Finalde 26 şarkı arasında süpriz yaparak iyi bir derece elde edebilir. FRANSA : Günün son provasını Alma yaptı. Sahnede tek solist olarak yer alan Alma gayet başarılı bir performans gerçekleştirdi. Alma tıpkı geçen sene Amir gibi bir derece alması tahmin ediliyor. Takipte Kalın..
Bu RSS beslemesine abone ol