Deprecated: Non-static method JSite::getMenu() should not be called statically in /homepages/3/d702743627/htdocs/eurovisiondream.com/templates/gk_game/lib/framework/helper.layout.php on line 199

Deprecated: Non-static method JApplication::getMenu() should not be called statically in /homepages/3/d702743627/htdocs/eurovisiondream.com/includes/application.php on line 536

UKRAYNA JUNIOR EUROVISION FİNALİSTLERİ BELLİ OLDU

  

    Ukrayna'nın Junior Eurovision Şarkı Yarışması yayın kanalı NTU, temsilci seçmek amaçlı bir ulusal final düzenledi. Dün akşam saatlerinde yarı finali gerçekleştirilen yarışmada, 24 yarışmacıdan 10'u finale kalmayı başardı. Finali 25 Ağustos tarihinde gerçekleştirilecek olan ulusal final, Youtube üzerinden de canlı yayınlanacak. Ulusal finalin kazananı 26 Kasım 2017'de Tiflis'te Ukrayna'yı temsil etmeye hak kazanacak.

    Finale kalmayı başaran 10 isim ve seslendirdikleri şarkılar:

    1-Darina Halycka- Angels  

   2-Duet Glamurchik-Where Are You And Me

   3-Polina Ryzhak-On Your Way

   4-Nina Boikova-Dream Is Near

   5-Fedir Sklyarenko-Come On Sing

   6-Sofia Lozina-I Believe

   7-Sofia Bondarenko-Music Of Your Soul

   8-Anastasiya Baginska-Do Not Stop

   9- Sofia Shkidchenko-Yo De Ley

  10-Veronika Kovalenko-In My Dream

   

Poli Genova Yeni Şarkısını Yayınladı

Eurovision’un Bulgar yıldızı Poli Genova son şarkısı “Oshte”nin İngilizce versiyonu olan “Can U Remember Me?”yi yayınladı.

Poli, Eurovision fanları için en tanınmış yüzlerden biri. İlk olarak, 2011 yılında Almanya’nın Düsseldorf kentinde yapılan Eurovision’da Bulgaristan’ı “Na Inat” adlı şarkısıyla temsil eden Genova, finale yükselemedi.

2015 yılında Bulgaristan’da düzenlenen Junior Eurovision’un sunucusu seçilmesini ardından, Eurovision’dan vazgeçmeyen Poli, şansını 2016’da tekrar denedi ve Stockholm’de düzenlenen Eurovision’da “If Love Was A Crime” adlı şarkısıyla 4.oldu ve bu sonuç o güne kadar Bulgaristan’ın elde ettiği en başarılı sonuç olarak tarihe geçti. Bu derece, bu yıl 17 yaşındaki şarkıcı Kristian Kostov tarafından geliştirildi ve genç şarkıcı “Beautiful Mess” adlı şarkısıyla, Portekiz’in kahramanı Salvador Sobral’ın ardından 2.sırada yer aldı.

Siz Poli Genova’nın yeni şarkısı hakkında neler düşünüyorsunuz?

Poli Genova Released Her New Song

Bulgarian Eurovision star Poli Genova released English version of her new song “Oshte”. New version called “Can U Remember Me?”.

Poli is one of the most recognizable faces for Eurovision fans. Firstly, she competed at Eurovision 2011 which took place in Düsseldorf, Germany. Her song “Na Inat” failed to qualify for the Grand Final.

After she had been chosen as a presenter of Junior Eurovision 2015, she didn’t give up and tried her chance again in 2016. This time she didn’t only qualify for final, but also she got honorable 4th place with her song “If Love Was A Crime” . This result have been the best result for Bulgaria until 2017. This result was developed by 17 year old youngster Kristian Kostov this year. His song “Beautiful Mess” took 2nd place, behind Portuguese hero Salvador Sobral.

What do you think about her new song? Let us know.

Subscribe to this RSS feed

Log in or create an account