Bulgaria


Deprecated: Non-static method JSite::getMenu() should not be called statically in /homepages/3/d702743627/htdocs/eurovisiondream.com/templates/gk_game/lib/framework/helper.layout.php on line 199

Deprecated: Non-static method JApplication::getMenu() should not be called statically in /homepages/3/d702743627/htdocs/eurovisiondream.com/includes/application.php on line 536

Poli Genova Yeni Şarkısını Yayınladı

Eurovision’un Bulgar yıldızı Poli Genova son şarkısı “Oshte”nin İngilizce versiyonu olan “Can U Remember Me?”yi yayınladı.

Poli, Eurovision fanları için en tanınmış yüzlerden biri. İlk olarak, 2011 yılında Almanya’nın Düsseldorf kentinde yapılan Eurovision’da Bulgaristan’ı “Na Inat” adlı şarkısıyla temsil eden Genova, finale yükselemedi.

2015 yılında Bulgaristan’da düzenlenen Junior Eurovision’un sunucusu seçilmesini ardından, Eurovision’dan vazgeçmeyen Poli, şansını 2016’da tekrar denedi ve Stockholm’de düzenlenen Eurovision’da “If Love Was A Crime” adlı şarkısıyla 4.oldu ve bu sonuç o güne kadar Bulgaristan’ın elde ettiği en başarılı sonuç olarak tarihe geçti. Bu derece, bu yıl 17 yaşındaki şarkıcı Kristian Kostov tarafından geliştirildi ve genç şarkıcı “Beautiful Mess” adlı şarkısıyla, Portekiz’in kahramanı Salvador Sobral’ın ardından 2.sırada yer aldı.

Siz Poli Genova’nın yeni şarkısı hakkında neler düşünüyorsunuz?

Poli Genova Released Her New Song

Bulgarian Eurovision star Poli Genova released English version of her new song “Oshte”. New version called “Can U Remember Me?”.

Poli is one of the most recognizable faces for Eurovision fans. Firstly, she competed at Eurovision 2011 which took place in Düsseldorf, Germany. Her song “Na Inat” failed to qualify for the Grand Final.

After she had been chosen as a presenter of Junior Eurovision 2015, she didn’t give up and tried her chance again in 2016. This time she didn’t only qualify for final, but also she got honorable 4th place with her song “If Love Was A Crime” . This result have been the best result for Bulgaria until 2017. This result was developed by 17 year old youngster Kristian Kostov this year. His song “Beautiful Mess” took 2nd place, behind Portuguese hero Salvador Sobral.

What do you think about her new song? Let us know.

Bulgaristan "Beautiful Mess" in Klibini Yayınladı !

Bulgaristan’ın temsilcisinin Kristian Kostov olacağı daha önceden devlet kanalı BNT tarafından açıklanmıştı. Daha sonrasında açıklandığı günden itibaren fanların büyük ilgi gösterdiği “Beautiful Mess” şarkısı bahislerde de favori İtalya’nın ardından 2.sıraya kadar yükselmişti.

Şarkının video klibinin ise daha sonra yayınlanacağı belirtilmişti. Ve sonunda “Beautiful Mess” in klibi paylaşıldı. Klibin yönetmenliğini Liusi Ilarionov ve Andrey Andreev paylaştı. Bulgar koreograför Milen Dankov da klibin konseptini belirledi.

Yarışmanın bu seneki en genç yarışmacısı olan 17 yaşındaki Kristian Kostov, Eurovision öncesi tanıtım turlarına Pazar günü başlayacak ve fan partilerinden Londra, Tel Aviv, Amsterdam ve Madrid’de sahne alacak.

İlk kez 2005 yılında yarışmaya katılan Bulgaristan, henüz Eurovision’u kazanamadı. Lakin geçtiğimiz yıl Poli Genova ve şarkısı “If Love Was A Crime” ile 4.olan Bulgaristan, 2007 yılında ise Elitsa ve Stoyan Yankulov ve “Water” ile 5.olmuştu.

Bakalım Bulgaristan Kristian Kostov ile beklentileri karşılayıp, iyi bir derece yapabilecek mi?

Subscribe to this RSS feed

Log in or create an account