Israel


Deprecated: Non-static method JSite::getMenu() should not be called statically in /homepages/3/d702743627/htdocs/eurovisiondream.com/templates/gk_game/lib/framework/helper.layout.php on line 199

Deprecated: Non-static method JApplication::getMenu() should not be called statically in /homepages/3/d702743627/htdocs/eurovisiondream.com/includes/application.php on line 536

İsrail Kanalı IPBC EBU'ya Başvurdu

Bildiğiniz gibi, bu ay İsrail devlet kanalı IBA kapanarak aktif yayın hayatına nokta koymuştu ve bu karar resmi olarak Israil'in yıllardır puanlarını okuyan sunucusu olan Ofar Nachson tarafından Eurovision sırasında açıklanmıştı.

Bu olaydan sonra, herkes İsrail'in kanalı olmadığı için yarışmadan çekildiğini düşünmüş ve bir daha Eurovision'da yer almayacaklarına ihtimal vermişti ancak olaylar göründüğü gibi değil.

İsrail'den başka bir kanal olan IPBC, EBU'ya üyelik başvurusunda bulundu. EBU tarafından olumlu cevap geleceği düşünülüyor.

İsrail, Eurovision şarkıcısını seçmek için "The Next Star" yarışmasını kullaniyor. Bu sene Imri Ziv, ülkesini Kiev'de "I Feel Alive" şarkısıyla temsil etmiş ve 23. olmuştu.

Bakalım IPBC'nin başvurusunu takiben İsrail Eurovision'a katılmaya devam edecek mi?

Subscribe to this RSS feed

Log in or create an account