Magazin Haber

Elhaida Dani ve Durim Morina Yeni Single "Ruby" İçin Hazır

Rate this item
(0 votes)

Bildiğiniz üzere, Elhaida Dani "I'm Alive" adlı şarkısıyla Arnavutluk'u 2015 yılında Eurovision'da temsil etmişti.

Bugünlerde, yeni single'ı "Ruby"yi hazırlayan Dani, bu albümünde genç şarkıcı ve besteci Durim Morina ile işbirliği içinde çalışıyor.

Arthur Pingrey tarafından bestelenen "Ruby"nin başarılı bir single olması bekleniyor. Bu, Arthur Pingrey ismini ilk duyuşumuz değil. Pingrey'i Oscar ödüllerinde 3 dalda aday gösterilmesiyle tanıyoruz. Ayrıca daha önceden Sia gibi büyük sanatçılar Pingrey'le çalışmıştı.

Elhaida, şu sıralarda Notra Dame de Paris müzikalinda rol alıyor, bu yüzden de Fransa turunda. Durim Morina ile çalıştığı için çok heyecanlı olduğunu belirten Elhaida, yeni şarkısına adeta aşık olduğunu dile getirdi. Ek olarak, müzikalde Esmeralda rolünü canlandırdığını söyleyen Elhaida Dani, yeni projesi için hazır olduğunu ve bu single ın kendisi için bir projeden fazlası olduğunu ekledi.

Kosovalı şarkıcı Durim Morina, Amerika'da müzik hayatına devam ediyor. İlk single ı "Puzzle" ı bu yıl yayınlayan Morina da "Ruby"nin kendisi için çok özel olduğunu belirtti. Ayrıca, Elhaida'yla çalışmaktan mutluluk duyduğunu söyleyen Morina, onun muhteşem ve çok nazik bir sanatçı olduğunu düşünüyor. 

Bunlara ek olarak, Durim Morina Eurovision'un fanı olduğunu söyledi ve bir gün ülkesini Eurovision'da ülkesini temsil etmekten mutluluk duyacağını belirtti. Ancak şimdilik, Kosova Eurovision'da yer almıyor. Zaman neler olacağını hepimize gösterecek.

Elhaida Dani ve yeni şarkısı "Ruby"nin Temmuz'da yayınlanması bekleniyor.

Daha fazlası için takipte kalın.

Log in or create an account