Magazin Haber


Deprecated: Non-static method JSite::getMenu() should not be called statically in /homepages/3/d702743627/htdocs/eurovisiondream.com/templates/gk_game/lib/framework/helper.layout.php on line 199

Deprecated: Non-static method JApplication::getMenu() should not be called statically in /homepages/3/d702743627/htdocs/eurovisiondream.com/includes/application.php on line 536

Amir'den Yeni Şarkı

Rate this item
(0 votes)

Amir’i hepimiz 2016 yılında “J’ai cherche” şarkısıyla tanımıştık. Şimdi ise yepyeni bir şarkıyla karşımızda: “États d’Amour”. Aşağıdan dinleyebilirsiniz:   

Amir Kimdir?

2016 yılında İsveç’in başkenti Stockholm’de ülkesi Fransa’yı temsil eden Amir, yıllarca alınan kötü sonuçların ardından Fransa’ya beklenen dereceyi 6.olarak getirmişti. Hatta Amir, Eurovision haftası bahislerde ilk 3’te bile yer almıştı.

Eurovision başarısı Amir’İ nereye giderse takip etti. Eurovision sonrası çıkardığı albümü “Au cœur de moi” Fransa müzik listelerine damgasını vurdu. Başarı geldikçe, dünyada adı daha fazla duyulan Amir’i en son dünyaca ünlü grup OneRepublic’le “No Vacancy” şarkısında yaptıkları düetle görmüştük.

Sizin neler düşünüyorsunuz? Amir’in eni şarkısını beğendiniz mi? Tüm fanların istediği gibi siz de Amir’in ismini daha çok duymak istiyor musunuz?

Leave a comment

Make sure you enter the (*) required information where indicated. HTML code is not allowed.

Log in or create an account