HELENA PAPARİZOU VE SAKİS ROUVAS’DAN YENİ DÜET

Helena Paparizou ve Sakis Rouvas yeni bir düete imza attı.

   2005 Eurovision Şarkı Yarışması’nda Yunanistan’a birincilik getiren Helena Paparizou ve 2004 Eurovision’da yarışan Sakis Rouvas “Etsi Einai I Fasi” ( Έτσι Είναι Η Φάση) adlı bir şarkı yayınladı. Şarkının sözü ve müziği Giannis Hristodoulopoulos’a ait. Klibin yönetmenliğini Yiannis Papadakos üstlenmiştir. Şarkı dijital platformlarda yayınlandı. Şarkının video klibi Youtube’da yayınlandı ve şu ana kadar 110.811 kişi izledi. Helena Papariziou ve Sakis Rouvas geçtiğimiz yaz Atina’da verdikleri konserde Lady Gaga ve Bradley Cooper’dan dinlediğimiz “Shallow” adlı şarkıyı birlikte seslendirmişti.

   Sakis Rouvas 2004 Eurovision Şarkı Yarışması’nda “Shake It” adlı şarkıyla yarışmış ve üçüncü olmuştur. 2009’da “This Is Our Night” ile yedinci sırada yer almıştır.

   Helena Papariziou Eurovision’a ilk kez 2001’de çocukluk arkadaşı Nikos Panayotidis ile birlikte kurdukları “Antique” grubu ile katılmış. “I Would Die For You” ile üçüncü sırada yer almıştır. Helena 2005’de “My Number One” adlı şarkıyla yarışmış, 230 puan alarak Yunanistan’a ilk kez birincilik kazandırmıştır.

Haber: Pırıl Soner

Kaynak:

https://eurovisionworld.com/esc/greece-sakis-rouvas-and-helena-paparizou-release-duet

 

 

 

 

 

 

 

 

Facebook Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com