SERTAB DAMGA VURDU

  Sertab Erener Powertürk Müzik Ödülleri’nde iki kategoride ödül alarak ödül törenine damga vurdu.

   2020 yılının en güçlü sanatçılarının belirlendiği PowerTürk Müzik Ödülleri geçtiğimiz Cumartesi sahiplerini buldu. Oylamalar 1 Ocak’tan itibaren powerapp.com.tr adresinden yapıldı. Oylama sonuçları müzik severlerin oylarıyla belirlendi. Ödül töreni pandemi nedeniyle salonlar yerine, sanatçıların bulundukları yerlerde yapılan çekimlerin olduğu özel yayınla gerçekleşti.

  Sertab Erener En Güçlü Kadın Sanatçı ve En Güçlü Albüm olmak üzere iki kategoride ödülün sahibi oldu. Usta sanatçı “Yıllardır şarkı söyleyen, sahne üstünde olan biri için böyle bir ödülü neredeyse yirmi sekiz yıl sonra hâlâalıyor olmak beni çok mutlu etti. Herkese binlerce kere teşekkür ederim. Ben Yaşarım albümünü pandeminin başladığı dönemde bitirmeye karar verdik ve bizim için aslında çok zorlu bir süreçti. Ama başardık ve yılın albümü ödülünü alıyor olmak da çok değerli. Bütün ekibe binlerce kere teşekkür ederek, Powertürk’e de teşekkür ederek çok mutlu olduğumu söyleyebilirim. Hepinizi çok seviyorum. Teşekkür ederim” diyerek duygularını dile getirdi.

Sertab Erener Powertürk Müzik Ödülleri 2021

Müzik hayatında 28 yılı geride bırakan Sertab Erener, eşsiz sesi ve yorumuyla ışık saçmaya devam ediyor. 3 yılı aşkın süredir sahnelenen, izleyenleri zaman tünelinde yolcuğa çıkardığı Sertab’ın Müzikali ile adından sıkça söz ettirdi. Verdiği sayısız konserlerle hayranlarıyla buluşan usta sanatçı, pandemi döneminde de online konserler vererek müzik severleri yalnız bırakmadı. Geçtiğimiz yaz önlemler çerçevesinde açıkhava tiyatrolarında konserler verdi.

 

Sertab Erener’in pandemi öncesi albüm kaydına başlayıp, karantina döneminde devam ettiği Ben Yaşarım albümü 12 Haziran’da müzik severlerle buluştu. Albüm dijital müzik platformlarında 2020’de en çok dinlenen albümler listesinde yer aldı. Bu zamana kadar Bu Dünya, Kafanı Yorma ve Aç Sesini şarkılarına klip çekildi. Ayrıca şarkıların animasyon videoları sanatçının Youtube kanalında yayınlanmaya devam ediyor. Geçtiğimiz Kasım ayında albüm plak formatında yayınlandı.

 

 

 

HABER: PIRIL SONER

 

Facebook Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com