SERTAB ERENER: BU SÜREÇTE BUNU YAPIYOR OLMAK BİR MUCİZE

Ülkemizin güçlü seslerinden Sertab Erener Milyon Fest Online’da konser verdi. Eski ve yeni şarlılarını seslendiren sanatçıyı 25 bin kişi izledi.

   Türkiye’nin gururu Sertab Erener Türkiye’nin ilk online festivali Milyon Fest Online’nın ilk gününde konser verdi. Çekimleri Fişekhane’de yapılan festival Sosyo’da canlı yayınlandı. Konserine yeni albümü Ben Yaşarım’dan Aç Sesini ile başlayan usta sanatçı, “Çok ilginç bir şey yaşıyoruz hep birlikte. Burda bir rakam var devamlı artan. 20 bine yakın seyirci var önümüzde. Sizi görmüyoruz, ama sizi hissedebiliyoruz. Umarım pek yakında yine göz göze, el ele olacağız. Ama bu gece böyleyiz. Biz gerçekten çok özlemiştik. Bunu yaptığımıza bile inanamıyoruz” dedi.

    Belki de Dönerim, Sakin Ol, Hani Kimi Zaman gibi sevilen şarkılarını seslendiren Sertab Erener ekran başındaki izleyicilerini coşturdu. Sahneye kurulan ekrandan konseri izleyenlerin yorumlarını okuyan Erener, normal konserlerde olduğu gibi sevenleriyle iletişim kurmayı ihmal etmedi. Müzisyen dostlarıyla uzun zamandır konserlerden uzak kaldığını belirten usta sanatçı, yıllardır ona eşlik eden müzisyenleri tanıttı.

    Sosyal medya hesabından bir soru soran Sertab Erener, sorunun cevabını doğru bilenler arasından çekiliş yapılarak seçilen iki hayranı ile telefon görüşmesi yaptı. Klasikleşmiş şarkılarını potpuri yaparak seslendiren Erener, repertuarında yeni albüm şarkılarına da yer verdi.

Sertab Erener- Everyway That I Can (MilyonFest Online)

   Uzun zamandır beklediğimiz zaferi 2003 yılında ülkemize getiren Sertab Erener Everyway That I Can şarkısını seslendirdi. Erener, “Bizle birlikte olduğunuz için hepinize binlerce kez teşekkür ediyoruz. 25 bin kişiyiz şu an. Hep birlikte göz gözeyiz aslında. Pandemi bitsin, gerçekten el ele, göz göze konserler verelim. Ama bu süreçte bunu yapıyor olmak da bizim için bir mucize. O yüzden yeniden Milyon Fest’e, tüm emeği geçen herkese çok teşekkür ediyoruz bizi sizinle buluşturduğu için” dedi. Sertab Erener yeni albümünden Farzet şarkısını seslendirerek konserini tamamladı.

HABER: PIRIL SONER

 

 

 

Facebook Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com