TAMARA’NIN PROUD’U YAYINLANDI!

Kuzey Makedonya resmi devlet kanalı MRT,2019 Eurovision’da ülkelerini temsil edecek olan ismin Tamara Todevska olduğunu geçtiğimiz aylarda duyurmuş ve böylelikle Tamara,Eurovision’da şansını bir kez daha deneyen isimlerden biri olmuştu.

Normal şartlarda daha erken yayınlanacak olan şarkı,resmi kanalın son dakika kararıyla 8 Mart Dünya Emekçi Kadınlar Günü’ne çekilmiş ve güzel bir jest yapılmıştı.

2019 Eurovision’da yarışacağı ‘Proud’ adlı şarkısı, bu akşam Dnevnik adlı haber programında ilk kez yayınlandı ve daha sonra Eurovision’un resmi YouTube kanalına kliple birlikte yüklendi.

Mevzu bahis bireysellik ve kadınlığı kutlamaya gelince güçlü bir duruş sergileyen Tamara,şarkısı ‘Proud’la birlikte biz Eurovision fanlarına oldukça güzel bir mesaj veriyor.

Şarkının konusunun kusursuz bir şekilde işlendiği ve farklı yaşlardaki,kültürlerdeki,dinlerdeki kadınların bulunduğu klipte, kadınların kim olduklarını kutlamak,benzersiz olmanın gücünü hissetmek ve farklılıkların beraberinde güzelleri getirdiği izleyenlere anlatılıyor.

Ayrıca klipte Tamara Todevska’nın kendisi gibi şarkıcı olan kız kardeşi Tijana Dapcevic de yer alıyor. Hatırlarsanız Tijana,2014 Eurovision’da Makedonya’yı temsil etmiş ve back vokallerinden birini Tamara yapmıştı. Bakalım bu sene Tamara,kız kardeşini back vokali olarak ekibe katacak mı? Hep beraber öğreneceğiz…

İşte Tamara Todevska ve şarkısı ‘PROUD’!👇🏻

Facebook Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com