Tayanna’dan Şok Haber!

Ukrayna’nın Eurovision temsilci ve şarkısını seçtiği ulusal finali Vidbir’den şok bir haber geldi!

2 yıldır üst üste Vidbir’de yarışarak fanların sevgi ve ilgisini kazanan Tayanna,bu yıl da Vidbir’de yer alacağını açıklamıştı.Ancak sosyal medyadan yaptığı son dakika paylaşımıyla herkesi şaşırttı.

Vidbir’den çekildiğini açıklayan Tayanna,şunları da ekledi;

“Arkadaşlar, selamlar!
Sizler için önemli bir mesajım var. Dün akşam çok zor ama bilinçli bir karar aldım. Artık Eurovision için yapılan hiçbir ulusal finale katılmayacağım. Bunun herkes için daha iyi olacağına inanıyorum. Umarım saygı ve minnetle karşılarsınız.

Bazen evren size bir şey vermez;hak etmediğiniz için değil, başka bir şeyi hak ettiğiniz için. Bunu doğrulamak için şu anda bu seçimi yapmam gerektiğini hissediyorum.

Eminim ki,katılımcı listesine girmeyen ama İsrail biletini benden daha çok hak eden sanatçılar olacaktır.

Zaman geçtikçe farkettim ki,yaratıcı bir insanın hayatındaki en temel rekaket,kendi ile olan rekabettir. Sadece bir şartla zafer kazanmak mümkündür;kendinle barışık olmak ve zor kararlar alabilme gücünü elinde tutmak.

Bana her zaman inanan ve hedefe ulaşmak için elinden gelen her şeyi yapan tüm ekibime saygı ve sevgilerimi iletiyorum. Ama artık hayır diyorum,yeter!

Şimdilerde sadece işime odaklanmış durumdayım. Yeni bir albüm kaydediyorum ve solo konserlerim için hazırlanıyorum.

Bunca zamandır bana destek veren herkese minnettarım. Bu benim için çok büyük bir önem arz ediyor ve bu bana ilham veriyor.

Herkesi müziğimle yeniyorum!

Tayanna.”

Facebook Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com