Tayanna Vidbir Şarkısını Yayınladı!

2 yıldır şarkıları ve performansları ile hem Ukrayna ulusal finali Vidbir’e,hem de ulusal fan camiasına damgasını vuran bir isim var;Tayanna!

Ukraynalı sanatçı, her sene ne kadar iddialı ve sempatik olsa da başarıyı bir türlü yakalayamıyor. Katıldığı 2 senede de jüri oylamasından en yüksek puanı elde eden Tayanna,bir türlü halk oylamasından istediği desteği elde edememişti.

Geçtiğimiz aylarda açıklanan Vidbir 2019 katılımcıları listesinde tekrardan Tayanna’nın ismini görmüş ve Vidbir’de istikrarlı olduğunu bir kez daha görmüştük.

Hatta bazı fan teorilerine göre Tayanna,2017’de elde ettiği 3.’lük ve 2018’de elde ettiği 2.’likten sonra hasret kaldığı zafere 2019 yılında kavuşacaktı.

Ancak bir ay sonra Tayanna; Vidbir’den çekildiği, artık hiçbir ulusal finalde yarışmak istemediğini,böylesinin herkes için en iyisi olduğunu söylemişti.

Gelen bu şok edici açıklamadan birkaç hafta sonra yani bugün Vidbir 2019 katılımcıları ve şarkıları tam olarak paylaşıldı. (Okumak için)

Açıklanan şarkıların arasında Tayanna’nın Vidbir için hazırladığı şarkı da vardı. İşte o şarkı!

Neler düşünüyorsunuz?
Maruv,Kazka gibi iddialı isimlerin yarışacağı Vidbir 2019’da, hasret olduğu zafere ulaşabilir miydi? Yoksa yine zaferi kıl payı mı kaçırırdı?

Facebook Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com