Ali Durgut Yorumluyor!(San Marino)

EUROVISION ‘da Kıskandığımız isim💫 Serhat 🕺🏻

Türkiye’den çok az sanatçı veya bilim insanının adı ülke hudutlarının dışına çıkabilmiştir.

Herkes ülke hudutlarında yaşamayı seçerken bir isim var(!) kendini devamlı yeniliyor. Hedeflerini devamlı bir uzağa taşımaya önem veriyor.

2016 EUROVISION finalinin de unutulmayan isimlerinden olan bu sanatçıyı şimdi 2019’ finali için duymaya başladık.

Evet, sevgili Serhat 💫 San Marino tarafından yeniden görevlendirildi. Bu durum Türkiye’nin gurur duyup konuşacağı bir konuyken ne kadar takdir ediyor ve destek veriyoruz?

  • Yoksa oryantalist bir düşünceyle burun kıvırıp gıpta mı ediyoruz? Ben şahsen kıskanıyorum. Harika bir başarı. Onun yerinde olmayı çok isterdim. 👏

Serhat’ı kıskanıyor olmak(!) onu takdir etmeme engel değil. Hakkını vermek lazım. Üretken, yaratıcı bir isim. Çalışıyor, nasıl daha iyi yaparım diyerek kafa yoruyor. Yeri geliyor uyumuyor.. Çok sosyal, tanıdıkça sevginiz volkan gibi taşıyor.

Bir çok starın tersine Serhat; kolay ulaşılabilen, kontak kurulabilen bir karakter. Kompleksleri yok. Sevgi dolu ..enerjisi super pozitif. Yarattığı her şey bir zeka ürünü. Çalıştığı müzisyenler. Vokal, dans grubu ve sahne showuyla tam bir showman.

Dünya listelerindeki başarısını da görünce uluslararası yarışmaya davet edilmek onun hakkı oluyor. Türkiye vatandaşı olduğundan dolayı da benim gururum oluyor.

Dünyanın neresinde olursanız olun bu başarılı Türk sanatçısını desteklemeli, alkışlamalısınız. Takdir edersiniz ki bu tür başarılar kolay edinilmiyor.

İşte bu güzel insanla bu gün Paris’te buluştum. Eski dosttuk ve önemli detay EUROVISION İkimizin de ortak sevgisiydi .

Ben, 1996 senesinden bu yana Eurovision’u yerinde izleyen biri olmanın gururuyla Tel Aviv’de Serhatpo ile yan yana olacağımı söyledim.

Onu alkışlayacağım. Onu yaşayacağım. O azimle hedeflerine, hayallerine ilerlerken. Benim de EUROVISION hayalimi bana yaşatmış olacak. Bu nedenle Eurovisiondream Türkiye kulübü olarak Serhat ‘a destek veren ve onun için gönüllü çalışan grup olacağız.

Serhat bize şarkısı ve planları ile bilgileri anlattı. Sürpriz olması açısından. Mart ayına kadar bir sır vermeyeceğiz. Ama şarkıyı çok çalacağız ve çoşacağız diyebilirim. Nisan ayındaki albümü ise yarışma öncesi tam bir KLASS olacak.

Serhat seni tebrik ediyoruz. Ülkemize gurur oldun, sanatçılarımıza da motivasyon 🔥

Tel Aviv’de başarılar.. yanındayız.

Ali Durgut
www.eurovisiondream.com

Facebook Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com