İSPANYA: MİKİ PROVA HAZIRLIKLARINA BAŞLADI

İsrail’in Tel aviv kentinde düzenlenecek 64. Eurovision şarkı yarışmasında ülkesi İspanya’yı temsil edecek Miki Núñez “La venda” isimli parçası için prova hazırlıklarına başladı. Provalar için Fokas Evangelinos ve Mamen Marquez ile çalışan Miki bu sene şarkısı için iddialı.

EUROVİSİON’DA BAŞARI İÇİN 3 UNSUR VAR

Miki Núñez’in kareografisini hazırlayacak olan Fokas Evangelinos eurovision’da başarı için 3 unsur var diyor. Bunlar; iyi bir şarkı, yetenekli bir şarkıcı ve harika bir sahneleme. Şuan harika bir ekip ve Miki ile çalışıyorum zaten 2 tanesi hazır. Provalar bittiğinde ise 3. maddeninde tamamlanacağını ve şarkının ön plana çıkacağını düşünüyorum.

Fokas, Miki’nin Tel Aviv’deki performansıyla bir hikaye anlatmak istediğini belirtti.
“Miki’nin şarkısını ilk defa duyduğumda, mutluluk ve iyimserlik hissettim. Ritmi beni çekti, bu yüzden şarkının neyle ilgili olduğunu ve onunla hangi mesajı iletmek istediğini bilmek istedim. Öğrendiğim zaman çok mutlu oldum! Bu şarkıyı söyleyen başka Miki’leri hayal bile edemiyorum. O, genç ve çok yetenekli biri! Şarkı söyleme şekli onu ön plana çıkarıyor!”

Miki diyor ki:

Fokas ile ilk karşılaşmam şaşırtıcıydı, her ayrıntıya dikkat ediyor ve doğal hareketlere izin veriyor. Bu nedenle onunla çalışmak gerçekten kolaydı, mükemmeliyetçi olmasına rağmen sahnede kendimiz olmamızı sağlıyor.

5 VOLALİST SAHNEDE YER ALACAK
TVE ayrıca Tel Aviv’de sahneye Miki’ye eşlik edecek olan beş arka vokal ve dansçının adını da yayınladı. Üç erkek ve iki kadın vokalistin isimleri şöyle;

Mikel Hennet,
Ernesto Santos
Fran Guerrero
María Acosta
Mary Martínez
Miki Hennet, D’NASH’ın bir parçası olarak Helsinki’deki 2007 Eurovision Şarkı Yarışması’nda İspanya’yı temsil etti.

Facebook Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com