Jon Ola Sand Veda Etti

Jon Ola Sand, dokuz yıl boyunca tuttuğu pozisyonunu bıraktı. Bay Sand, Rotterdam 2020’nin son Eurovision’u olacağını söyledi. Bir sonraki hamlesi, vatan Norveç’e geri dönmek ve halk yayıncısı NRK’nın (Norsk rikskringkasting AS) başındaki bir pozisyonda çalışmaktır . 20 yıldır EBU’da çalışarak , önce NRK’de , ardından son dokuz yılda EBU’da Yönetici Danışman olarak görev yaptı . EBU zaten yeni Yönetici Danışmanını aramaya başladı. Eurovision.tv ile röportajında:

“ Avrupa Yayın Birliği’ndeki (EBU) son on yıl muhteşem ve heyecan vericiydi, ancak eve gelmek de iyi olacak. 20 yıldan fazla bir süredir Eurovision Şarkı Yarışması’na katıldım. Önce Norveç’te Delegasyon Başkanı, ardından 2010’da Oslo’da İcra Yapımcısı olarak ve son 9 yıldır Cenevre’de geminin kaptanı olma ayrıcalığına sahip oldum.

“Rotterdam Yönetici Danışman olarak 10. yarışmam olacak ve NRK’de batonu geçmek ve yeni bir meydan okumaya katılmak için iyi bir zaman gibi görünüyor. Yeni görevimde NRK’nin dünya çapında bir yayıncı olmaya devam etmesini ve gelecek için mümkün olan en iyi durumda olmasını sağlamak için çalışacağım. ”

Facebook Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com