THE MAMAS YENİ ALBÜMÜYLE BİZLERLE

Eurovision 2020 Şarkı yarışmasına ‘Move’ isimli şarkıyla katılmayı planlayan The Mamas, bu hayallerine pandemi nedeniyle ulaşamadılar. Eurovision 2021 için aynı sanatçıların katılmasına izin verilip, aynı şarkıların katılamayacağının açıklanması üzerine, The Mamas için ‘Move’ şarkısı maalesef Eurovision’da yarışma şansı bulamadı. Eurovision 2021’e göndermek üzere sanatçılarını Melodifestivalen ile belirleyen İsveç, yine aynı yöntemle şarkıcısını belirleyeceğini açıklaması üzerine, The Mamas’ın Eurovision 2021’e katılımını gerçekleştirmek için yine Melodifestivalen’e katılma zorunluluğu doğdu.

Hareketli müzikleri, sahnedeki uyumları ile birçok kesimin beğenisini toplayan The Mamas, yeni bir albüm ile armızda. ‘Tomorrow is waiting’ isimli albümde toplamda 5’i yeni olmak üzere 6 şarkı bulunuyor. Bu şarkılar, ‘Touch the sky’, ‘You got me’, ‘Let it be’, ‘The lows’, ‘Whitney in the 80’s’ ve ‘Tomorrow is waiting for you’.

The Mamas albümle ilgili şu cümleleri kullanıyor:

Melodifestivaleni kazandıK ve bu süreçte çok eğlendik ama ardından pandemi geldi. Büyük bir kaos içinde bulduk kendimizi. Belirsiz bir süre boyunca yarın ne olacağını bekledik. Hepimiz aynı botun üzerindeydik ve bu botun bizi alaşağı etmesindense, bunu bizi teşvik edici bir özellik olarak kullandık. Eğer bu sürecin başından beri The Mamas’ın yaptığı bir şey varsa o da birbirimize destek olmak ve önümüze bakmaktı. Bu şarkı bizden kendimize armağandır.  – The Mamas

HABER – CEM ÖZDEMİR / EDİTÖR

Albümü dinlemek için aşağıdaki videoya tıklayabilirsiniz;

 

Facebook Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com