Lady Sanremo’da yer alacak mı ?

Son birkaç saattir İtalya’da bir bomba haberi var. Yerel medyaya göre, Sanremo Festivalinin yeni sanat yönetmeni ve sunucusu Amadeus, Lady Gaga’ya Sanremo 2020 sırasında Teatro Ariston’da konuk olarak görünmeye yaklaştı.

RAI’NİN sanremo Festivali’nin sunum ve Sanat Yönetmeni rolünü üstlenmesinin ön koşullarından biri, uluslararası yıldızların misafir olarak geri dönüşüydü,

Madonna’dan sonra Amadeus, Lady Gaga’nın bu yıl kariyerinin en üstünde olduğu için en iyi seçim olacağı sonucuna varıyor.

Vahiy casus dergisi tarafından yayınlandıü. Makale, yeni sanat yönetmeninin Sanremo Festivalinin 70. baskısı vesilesiyle Liguria şehrine en başarılı uluslararası şarkıcılardan ve aktörlerden birini getirme girişiminden bahsediyor. Lady Gaga’nın RAI bütçesi için kolay erişilebilir bir isim olmadığını bilmesine rağmen, amadeus’un bunu yapmak için her ne pahasına olursa olsun belirlendiği görülüyor.

Müzakereler şu anda amadeus’un San Remo Festivalini devralmayı kabul ettiğinde ifade ettiği rüyalardan birini tamamlıyor: Lady Gaga’yı Ariston sahnesine getirmek . İşin maliyeti RAI fonları için yasaklayıcı, ancak ekip yaratıcı çözümler bulmaya çalışıyor …

Lady Gaga’yı Sanremo’da görecek miyiz ?

Facebook Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com