Ma vie Ma ville Mon monde

Bu bir araştırma yazısı değildir. Bu biraz daha kişisel bir yazıdır. Okuyan için kendi alanları olan yazı diyebiliriz.

Hepimiz uzun zamandır yıllardır Eurovision takip ediyoruz. Eurovision sayesinde çoğumuzun birbirimizi tanımasakta ortak yanlarımız çok. Bizi birleştiren ise Eurovision oluyor. Çoğumuz aynı şarkıda duygulanıyor aynı şarkıda seviniyoruz. Peki Eurovision hiç olmasaydı. Düşünebiliyor musunuz. Hepimizin yaşam felsefesi olan Eurovision bir sabah uyanıyorsunuz ve artık yok yapılmayacağını öğreniyorsunuz. O an ne hissederdiniz? Sizi bilmem ama ben uzun bir süre bulanım takılırdım herhalde. Eurovision bizim için yaratırmış en iyi Dünya diyebiliriz.

Kişisel olarak Eurovision şarkılardan daha fazla öğretici ve geriştirici bir yarışma. Türkiyenin uzun süredir böyle bir yarışmada olmaması üzücü. Umarım kısa süre içinde geri döneriz. Lakin merak ettiğim bir konu var. Bu yazıyı birazda bunun için yazıyorum.

Eğer Eurovision’a gitseniz nasıl bir şarkı yazardınız ve sahne gösterinizi nasıl yapardınız. Eurovision Fanları yaratıcıdır. Bu yüzden kim ne kadar yaratıcı merak ediyorum. Bu yüzden bizlere aklınızda nasıl fikirler var anlatın birlikte o fikirleri ileriye götürelim. Kim bilir belki Eurovision’da hayallerin gerçek olabilir bizimle birlikte Eurovision sahnesine bir adım yaklaşabilirsiniz.

Enes Savaş Şardağ : Eurovisiondream // Infe Turkey editörü

Facebook Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com