NATALİA GORDİENKO EUROVİSİON 2021’DE OLACAK MI? ŞARKI İPUÇLARI GELMEYE BAŞLADI

İptal edilen Eurovision 2020’de Moldova’yı ”Prison” adlı şarkısıyla temsil etmeye hazırlanan Natalia Gordienko, İnstagram hesabı üzerinden Rotterdam’da gerçekleştirilmesi planlanan Eurovision 2021 için ülkesinin temsilcisi olacağının sinyalini verdi. Şarkıcı, henüz Moldovalı yayıncı kuruluş TRM tarafından bir açıklama gelmemiş olsa da, İnstagram profiline ”Representative of Moldova on Eurovision 2021 in Rotterdam (Rotterdam’daki Eurovision 2021’de Moldova Temsilcisi)” şeklinde not düştü.

Natalia Gordienko Eurovision tecrübesi olan bir isim. Atina’da düzenlenen Eurovision 2006’da Moldova’yı Arsenium ve Connect-R ile birlikte ”Loca” adlı şarkıyla temsil etti ve büyük finalde yirminci oldular.

MARUV’UN ”SİREN SONG”U TARZINDA BİR DANS ŞARKISI MI HAZIRLIYOR?

Eurovision Fun’ın haberine göre, Dream Team (Rüya Takım) olarak anılan Dimitris Kontopoulos ve Philipp Kirkorov, Gordienko’nun şarkısının hazırlığı için çoktan işe koyuldu. Sitenin kaynaklarına göre, Kontopoulos ve Kirkorov ile çalışmak, Natalia Gordienko’nun yarışmaya geri dönmesinin koşullarından biriydi. Site ayrıca, söz konusu şarkının Gordienko’nun Atina’da olacağı eylül ayında kaydedileceğini bildiriyor.

Eurovision Fun’a göre, şarkının ”Prison” tarzı bir melodisi olmayacak, aksine yüksek tempolu bir dans şarkısı olacak. Kaynakta ayrıca, söz konusu şarkı ile ilgili olarak Ukrayna’nın Vidbir’inin 2019 şampiyonu MARUV’un Siren Song’una atıfta bulunuldu. Şarkının Eurovision şarkıları arasında büyük bir hit ve favori olduğu düşünüldüğünde, bu kesinlikle beklentileri yüksek hale getirecektir.

Ek olarak, performansın, Kontopoulos ve Kirkorov’un sıkı işbirlikçisi olan Fokas Evangelinos tarafından sahneleneceği iddia edildi. Moldova ekibi, 2017 ve 2018 başarılarına benzer şekilde bu yarışmada da sağlam bir sonuç elde etmek istiyor.

Daha önce de belirtildiği gibi, Gordienko’nun şarkıyı eylül ayında Atina’da kaydetmesi bekleniyor. Şarkının müzik videosu ile ocak ayının sonunda yayınlanması bekleniyor.

Kaynak: Escxtra

Çeviri ve Derleme: Ece Kuzu

Facebook Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com