EUROVİSİON AGAİN 1999’DA ONUNCU OLDUK! EUROVİSİON AGAİN ETKİNLİĞİYLE İLGİLİ ÖNEMLİ HATIRLATMA

EurovisionAgain etkinliğinde bu hafta, Kudüs’te gerçekleştirilen Eurovision 1999 yayınlandı. O yıl ülkemizi yarışmada Tuba Önal & Grup Mistik ”Dön Artık” adlı şarkılarıyla temsil etmiş ve 21 puan (Almanya’dan 12, Fransa’dan 5, Norveç’ten 4 puan) toplayarak on altıncı olmuşlardı.

Online Oylamada Onuncu Olduk

EurovisionAgain yayınlandığı sırada tüm şarkılar bittikten sonra online oylama başlatılıyor ve izleyiciler temsili bir oylama yapıyor. Bu oylamada gerçek derecemizin altı basamak üstüne çıkarak onuncu olduk.

Birinci Değişmedi

Eurovision 1999’da İsveç adına yarışan Charlotte Nilsson ”Take Me To Your Heaven” adlı şarkısıyla 163 puan toplayarak zafere ulaşmıştı. Nilsson, EurovisionAgain etkinliğinde de seyircilerden 12686 puan toplayarak birinciliği kaptırmadı.

 

ÖNEMLİ HATIRLATMA

EurovisionAgain etkinliği, 18 Temmuz akşamı ilk olmak üzere, artık her ayın üçüncü cumartesisinde yayınlanacak. Yani, bir sonraki EurovisionAgain 15 Ağustos Cumartesi akşamı TSİ 22.00’da, takvimlerinize not etmeyi unutmayın 🙂

Bir diğer hatırlatma ise, EurovisionAgain 1999 limitli bir süre için Eurovision Song Contest resmî YouTube kanalından izlenebilecek. 

Haber: Ece Kuzu

Facebook Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com