ÖZEL MESAJ

Değerli Eurovision severler, 

Bizim için Eurovision‘da yarışan her besteci, söz yazarı ve solistin, her şarkının ayrı bir değeri var. Hepsi gönlümüzde sevgiyle saklanıyor. Bıkmadan usanmadan dinliyor ve seyrediyoruz. EUROVISIONDREAM ekibi olarak tüm sanatçılarla irtibat halindeyiz. Sizlerin sözcüsü olarak selamlarınızı iletiyoruz. Onlardan da çok güzel yansımalar, sevgi dolu mesajlar alıyoruz.  

Geçen gün yayınladığımız 1988 finali hatıralarında gördüğünüz üzere şampiyon olan ülkenin bestecisi bir Türk vatandaşıydı. Atilla Şereftuğ hem İsviçre hem de Türkiye ‘ye gurur yaşatmıştı.  Altın gibi yüreğiyle bize mesaj yollarken, çalışmamızdan sonra bize ayrıca teşekkür maili yolladı.  Bu nezaket ve mütavazi duruşu karşısında bir kez daha mahçup olduk ve onunla gurur duyduk. 

Biz teşekkür ediyoruz değerli Şereftuğ. Bir kez daha bize yaşattığınız heyecan ve gurur için önünüzde saygıyla eğiliyoruz. ❤️

Tüm fanlar adına

EUROVISIONDREAM ekibi

 

 

 

 

 

 

Celine Dion 1988’de Eurovision’u kazandığı  “No partez pas son moi” (Don’t Leave Without Me)  şarkısının bestecisi Atilla Şereftuğ ve söz yazarı Nella Martinetti ile birlikte Eurovision zaferini kutluyor. 

 

 

 

 

Facebook Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com