Salvador Sobral Hollanda’da konser vereceğini duyurdu

Eurovision 2017 kazananı Salvador Sobral, Nijmegen’ Doornroosje isimli konser salonunda bir konser verecek. Konser salonunun web sitesi Doornroosje.nl konseri doğruladı.

Yeni albüm ve Avrupa turu

Salvador Sobral’ın çok ciddi bir tıbbi ameliyat geçirdiğini hatırlayacaksınız. Sonuç olarak, Eurovision Zaferinden sonraki ilk dönemde şarkıcı oldukça sessizdi. Neyse ki Lizbon’daki 2018 Eurovision Şarkı Yarışmasına katılmak için zamanında iyileşti. Kısa bir süre sonra, tekrar bir şarkıcı olarak hayatına başladı. Salvador ikinci albümü ‘Paris, Lisboa ‘ adlı çalışmasını yayınladı, Salvador albümünde sadece Portekizce şarkı söylemiyor, İspanyolca, Fransızca ve İngilizce şarkılar da var.

Kendi ülkesinde çeşitli yerlerde sahne aldı. Daha sonra Polonya, Almanya, İspanya ve İsviçre gibi diğer ülkelerde de sahne almaya başladı. Portekizli şarkıcı tekrar yükselmeye çalışıyor.

Yakın gelecek planları

Salvador Sobral şu anda 4 ülkede konser vereceğini açıkladı. İspanya, Fransa, Birleşik Krallık ve Hollanda.

28 Mart’ta Portekizli şarkıcı-söz yazarı, cazdan etkilenen şarkılarıyla ilk kez Hollanda’ya gidiyor. Konser Nijmegen Konser Salonu Doornroosje gerçekleşecek. Salvador sahnede yalnız olmayacak. Ünlü caz piyanisti Júlio Resende de dahil olmak üzere üç Portekizli en iyi müzisyen ona eşlik edecek.

Facebook Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com