SERTAB’ DAN FİLTRESİZ KONSER

  Sertab Erener Kendine Has Evde Kal Fest kapsamında önceki akşam online konser verdi. Sevilen şarkılarını seslendiren Erener izleyenlere müzik ziyafeti yaşattı. 

     Kendine Has Evde Kal Fest’in bu haftaki konuğu eşsiz sesiyle gönüllerde taht kuran Sertab Erener’di. “Filtresiz Özel Sahne” adıyla düzenlenen konser @kendinehasonline Instagram hesabında canlı yayınlandı. Konsere Belki De Dönerim ile başlayan Erener, Aslolan Aşktır, Hani Kimi Zaman gibi klasikleşmiş şarkılarını seslendirdi. Uzun zamandır şarkı söylemediğini, yeniden o heyecanı hissetmenin çok güzel olduğunu söyledi. Sertab Erener’e uzun zamandır beraber çalıştığı Gültekin Kaçar ve Emre Kula eşlik etti. Geçen yıl yayınladığı albüm Ben Yaşarım’a adını veren şarkıyla konserine devam eden Erener, ona eşlik eden müzisyenler için “Sizinle şarkı söylemek büyük zevk. Müziği birlikte paylaştığın insanlarla bir an geliyor bütün oluyorsun. O bütünlüğü hissettiğin zaman dünya çok güzel oluyor” dedi.

“İNSANLARIN KALBİNDE YER TUTUYOR”

     Sertab Erener son dönemde en çok sevilen şarkısının Olsun olduğunu söyleyerek “30 yıldır şarkı söyleyen biri için 30 yıl sonra diğer bütün şarkıları silip geçen bir şarkıya sahip olmak hiç kolay değil. Çünkü eskide kalanlar, insanların kalbinde yer tutuyor. Dinleyenlerin o şarkıyla hikayeleri oluyor, birçok anıları oluyor. Onların yerine geçmesi zor başka bir şarkının. Ama “Olsun” şimdi öyle bir şarkı” dedi ve sözü Can Bonomo, bestesi Emre Kula’ya ait olan Olsun’u seslendirdi. Sertab Erener son albümün en sevilen şarkısı Farzet’i seslendirerek konserini noktaladı. Konseri 3 bin kişi izledi. Usta sanatçı izleyenlere müzik ziyafeti yaşattı. 

 

 

HABER: PIRIL SONER

 

Facebook Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com