SERTAB ERENER’DEN DİNLEYİCİLERİNE ÇAĞRI

Ülkemizin kıymetli sanatçılarından ve en güçlü seslerinden biri olan, 2003 senesinde ilk ve tek Eurovision birinciliğimizi kazandırarak hepimizi gururlandıran Sertab Erener, hatırlayacağınız üzere yeni stüdyo albümü Ben Yaşarım‘ı 12 Haziran 2020’de piyasaya sürmüştü. 

Erener’in albüm kapağındaki yağlı boya resmini Dokuz Eylül Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi mezunu Dicle Çiftçi yaptı.

Erener, albümdeki şarkılardan Bu Dünya‘yı 15 Mayıs 2020’de tekli olarak piyasaya sürmüş ve harika bir albümün bizleri beklediğinin sinyalini vermişti. 

Albümdeki Bu Dünya, Kafanı Yorma ve Aç Sesini şarkılarının video kliplerini resmî YouTube kanalından yayınlayan Erener, şimdi yeni bir fikirle sosyal medyadan takipçilerine sesleniyor. Kafanı Yorma şarkısı için çocuklarla da bir video klip oluşturmak istediğini belirten Erener, Instagram hesabından şu notu paylaştı:

Bence zamanla sanatçının ürettikleriyle beraber dinleyicileri de olgunlaşıyor. Ama sonra gün oluyor birden bir şarkı çıkıp seni çocukların dünyasına bağlayıveriyor. Ama sonra gün geliyor bir bakmışsın sahnenin önünde, gözünün içine bakıp seninle beraber şarkılar söyleyen küçük, tatlı, dinleyicilerin çoğalmış. “Kafanı Yorma” şarkısında da işte böyle oldu. Ben de dedim ki neden bu şarkıda beraber dans etmeyelim. Bana çocuklarınızın şarkı söyleyen, dans eden videolarını çekip yollarsanız onlarla ne güzel bir anımız olur değil mi?
Şimdiden teşekkür ederim videolarınızı merhaba@sertab.com adresine bekliyorum! #kafanıyorma #sertaberener #benyaşarım

Kafanı Yorma şarkısının söz ve müziği Sertab Erener’e ait.

Birbirinden güzel şarkılar barındıran, Sertab Erener’in tecrübesini ve kalitesini konuşturduğu bir albüm olan Ben Yaşarım, gerek şarkı sözleri gerekse sağlam besteleri ve aranjmanlarıyla klasik bir Sertab Erener albümü olmaya aday kanımca. Henüz dinlememiş olanlar için dinlemelerini tavsiye ederim 🙂 Albümü Spotify, Apple Music, YouTube Music ve Fizy gibi platformlardan dinleyebilirsiniz.

Haber: Ece Kuzu

Facebook Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com