TOM LEEB EYFEL KULESİ’NDE

  Eurovision Şarkı Yarışması’nda Fransa’yı temsil edecek olan Tom Leeb The Best In Me adlı şarkıyı dün akşam Eyfel Kulesi’nde tanıttı.

  Mayıs’ta yapılacak 65. Eurovision Şarkı Yarışması’nda yarışacak şarkılar yayınlanmaya devam ediyor. Fransa’yı temsil edecek Tom Leeb şarkısı The Best In Me’yi dün akşam düzenlenen gecede Eyfel Kulesi’nde tanıttı. Şarkı John Lundvik, Amir Haddad, Tom Leeb veLéaIvanne tarafından yazıldı ve 2012 Eurovision’da birinci olan Euphoria’nın bestecileri Thomas G:Son ve Peter Boström tarafından bestelendi. “The Best In Me” balladtır. Şarkının giriş bölümü Fransızca, diğer bölümleri İngilizcedir. Fransa’nın ünlü gazetelerinden Le Parisien gazetesinin haberine göre şarkı ilk yazıldığında tamamen İngilizce idi. Amir Haddad’ın yardımıyla Fransızca sözler eklendi.

  Tom Leeb The Best In Me’yi Fransa’nın simgesi Eyfel Kulesi’nin birinci katına kurulan sahnede söyledi. Şarkı tanıtımı Fransa devlet kanalı France 2’de canlı yayınlandı. Canlı yayını 4.13 milyon kişi izledi.

  Tom Leeb’e Eurovision ile ilgili soru sorulduğunda “Eurovision ikonik ve birleştirici bir etkinlikltir; Fransa’yı temsil ettiğim için çok gururluyum ve bu tecrübeyi sizinle birlikte yaşamak için bekleyemiyorum” demişti. Tom Leeb şarkı tanıtımı sonrasında düzenlenen basın toplantısında “İçtenlike Fransa’nın gelecek yıl Eurovision’u organize edeceğini umuyorum.” dedi.  Fransız Delegasyon Başkanı Alexandra Redde- Amiel’e göre şarkı “modern ve universal”. Tom Leeb’e sahnede beş vokalist eşlik edecek. “The Best In Me” Apple Music ve Spotify gibi dijital platformlarda yayınlandı.

Haber: Pırıl Soner

Kaynak:

https://wiwibloggs.com/2020/02/16/tom-leeb-reveals-the-best-in-me-frances-eurovision-2020-entry/250053/

http://esctoday.com/178824/france-tom-leeb-to-sing-the-best-in-me-in-rotterdam/

https://www.aussievision.net/post/tom-leeb-s-the-best-in-me-an-eiffel-tower-tour-de-force

 

Facebook Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com