EUROVİSİON HAZİRAN 2020 İZLENMELERİ: İLK 10’UN VAZGEÇİLMEZİ TÜRKİYE

Eurovision Haziran 2020 top 10 izlenme listesi, Eurovision Song Contest resmi YouTube kanalından yayınlandı.

  • Listenin zirvesinde, video klipleri yayınlandığı günden bu yana birinciliği elden bırakmayan Eurovision 2020 Rusya temsilcisi Little Big grubu Uno adlı şarkısıyla yer aldı. Uno‘nun izlenme sayısı 125 milyonu aştı.
  • İptal olan Eurovision 2020’nin başlıca favorilerinden olan ve birçok ülkenin alternatif Eurovision’unda birinciliği kapan, şarkısı çok sayıda ülkenin top 50 listelerine girmiş olan İzlanda temsilcisi Daði og Gagnamagnið ise Think About Things adlı şarkısıyla listenin üçüncü sırasında yer aldı.
  • Çoğu zaman olduğu gibi, top 10 listesinde bizden de isimler yer aldı. 2009 temsilcimiz Hadise Düm Tek Tek adlı şarkısıyla altıncı sırada kendisine yer bulurken, 2010 temsilcimiz ve en iyi ikinci derecemizin sahibi Manga ise We Could Be The Same adlı şarkısıyla listenin dördüncü sırasında yer aldı.

Videoyu buradan izleyebilirsiniz.

Haziran ayında Eurovision ile ilgili bir diğer önemli gelişme ise, Eurovision filmi Eurovision Song Contest: The Story of Fire Saga‘nın 26 Haziran’da internet film izleme platformu Netflix’ten yayınlanması oldu.

Haber: Ece Kuzu

Facebook Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com