MABEL MATİZ INFEVISION’DA TÜRKİYE’Yİ TEMSİL EDECEK

Uluslararası Eurovision Fan Klupleri’nin her yıl düzenlediği Infevision Video Yarışması’nda ülkemizi Mabel Matiz son çalışması “Toy” ile temsil edecek.

    INFE (International Network of Fanclubs of Eurovision) tarafından 2011’den beri yapılan Infevision Video Yarışması’nda bu yıl ülkemizi Mabel Matiz Toy ile ülkemizi temsil edecek. 19 ülkenin katılacağı yarışma 19 Aralık’ta Romanya’nın Reşita şehrinde yapılacak.

   Sözü Mabel Matiz’e , müziği Mabel Matiz ve Dj Artz’a ait şarkının Mix ve Mastering’i Alman uluslararası gold platinum ve diamond sertifikalı mühendis Lex Barkey tarafından yapıldı.  Fethiye Kayaköy ve Kaş Patara çekilen klibin yönetmenliğini Osman Özel üstlendi. Çekimleri 4 gün süren klipte Matiz’e dansçı ve cast ekibi eşlik etti.

TOY

   Mabel Matiz Toy’un hikayesini şöyle anlatıyor. “Toy, insanın hikâyesi… Kırılan, düşen, zorluklardan geçen, ama bir şekilde yoluna devam eden… Daha iyi bir versiyonuna ulaşana kadar ve hatta ulaştıktan sonra da…Belki zamanla yolun bizzat kendisine dönüşen.Bir kendini gerçekleştirme hikâyesi… Bu noktada yolcunun nasıl göründüğü, hangi biçimde tezahür ettiği değil onu tanımlayan. Yoluyla, kendiyle ve dolayısıyla dünyayla kurduğu ilişki asıl meselesi. Şarkı ve klip bunlardan söz ediyor. Öz’ü ancak biçimden özgürleşerek bulabileceğimizden…”

HABER: PIRIL SONER

 

Facebook Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com